چطور هتل قشم را با تخفیف رزرو کردم؟

در علم زمین شناسی، به آن دسته از پدیده‌های طبیعی که ارزش علمی بالا، کمیابی فراوان، یا … داشته باشند، پدیده‌های زمین شناختی می‌گویند. کشور وسیع و زیبای ما ایران، از تعداد بسیار زیادی از این پدیده‌ها برخوردار است. با این وجود، متاسفانه تنها تعدادی از آن‌ها ثبت جهانی شده اند. برای حفظ و استفاده بهینه از این پدیده‌ها، در محل وقوع آن‌ها ژئوپارک تاسیس می‌شود. با اینکه تعداد ژئوپارک‌های ایران بیش از این اعداد اند، اما متاسفانه تنها یکی از آن‌ها ثبت جهانی شده است. این ژئوپارک زیبا، در جزیره تماشایی قشم واقع است.

این مطلب صرفاً جنبه تبلیغاتی داشته و درناتریپ هیچ مسئولیتی را در رابطه با محتوای آن نمی‌پذیرد.

ژئوپارک دره ستارگان قشم، هر ساله تعداد بسیار زیادی از گردشگران را به خود جذب می‌کند. گردشگرانی که برخی ایرانی و عده‌ای دیگر خارجی اند. بسیاری از این افراد، متخصصین زمین‌شناسی به شمار می‌روند. این عده خاص، به منظور انجام تحقیقات و … به قشم سفر می‌کنند. اگر شما نیز شیفته قشم هستید و قصد سفر به آن را دارید، احتمالا از هزینه‌های بالای این سفر نیز آگاه باشید. با ما همراه باشید تا برخی از هتل‌های قشم که تخفیف‌های مناسبی دارند را بررسی کنیم.

هتل ارم قشم

هتل ارم قشم، یکی از معتبرترین هتل‌ها در سرتاسر این جزیره دیدنی به شمار می‌رود. چه بسا که شما هم تا به حال نام این هتل زیبا را شنیده باشید. هتل ارم قشم، در سال 1395 هجری شمسی  افتتاح شد. بنابراین، تقریبا تازه ساخت محسوب می‌شود و از نظر امکانات کافی، کاملا خیال شما را راحت خواهد کرد. این هتل معروف، در پنج طبقه بنا شده است و در مجموع، نزدیک به 100 فضای اقامتی در اختیار مسافران محترم و گردشگران عزیز قرار می‌دهد. اتاق‌های این هتل، در سه کلاس A,B و C در اختیار شما قرار داده می‌شوند.

هر سه کلاس اتاق‌ها، امکاناتی بسیار عالی دارند. درصورتی که قصد دارید یک سفر کم خرج و به‌صرفه داشته باشید، به شما توصیه می‌کنیم که تا جای ممکن، از همان اتاق‌های کلاسی سی یا نهایتا بی استفاده کنید. هزینه نهایی اتاق‌های کلاس آ، بسیار برای شما گران خواهد بود. هتل ارم قشم نیز مانند بسیاری دیگر از هتل‌های نامدار و مهم، برای مشتریان خود تخفیف تابستانی اقامت در هتل ارائه می‌کند. متاسفانه در تاریخ نگارش این مقاله، لیست قیمت‌های اقامت هتل ارم قشم در حال به‌روزرسانی هستند. به همین دلیل، نمی‌توانیم که قیمتی قطعی و دقیق به شما اعلام کنیم.

هتل ارم قشم

با این حال، با توجه به هزینه پیشین هتل ارم قشم و هزینه فعلی هتل‌های دیگر قشم، می‌توانیم که این مبلغ را در بازه‌ای تخمین بزنیم. به احتمال زیاد، پس از تکمیل به روزرسانی قیمت‌ها، هزینه هر شب اقامت در هتل کلاس سی در بازه شبی یک میلیون تومان الی یک میلیون و 500 هزار تومان قرار بگیرد. این هزینه، برای اتاق‌های کلاس بی به بازه یک میلیون و 800 هزار تومان الی دو میلیون و 200 هزار تومان افزایش پیدا می‌کند.

هزینه اقامت هر شب اتاق کلاس آ نیز در بازه 2 میلیون و 500 هزارتومان الی 3 میلیون تومان قرار خواهد گرفت. توجه کنید که همه این قیمت‌های اقامتی هتل ارم قشم، با توجه به تخفیف شش الی 35 درصدی تابستانه بیان شده اند. بنابراین، اگر قصد رزرو هتل های قشم را دارید تا پیش از اتمام تخفیف تابستانه دست به کار شوید. البته، توجه داشته باشید که اگر به دنبال به‌صرفه ترین و ارزان‌ترین هتل هستید، باید از خیر هتل ارم قشم بگذرید!

سنگین‌ترین تخفیفی که فکر کنید!

می‌خواهیم که شما را با یکی از سنگین‌ترین تخفیف‌هایی که در کل عمرتان دیده‌اید آشنا کنیم! شاید نام هتل دیاموند قشم به گوش شما آشنا باشد. این هتل سه ستاره، در نزدیکی مراکز تجاری مهم قشم واقع شده است و موقعیت جغرافیایی بسیاری بی‌نظیری دارد. به دلیل این موقعیت جغرافیایی، هزینه اقامت این هتل سه ستاره در برخی موارد هتل از هتل‌های چهار ستاره نیز بیشتر است. در حالت عادی، هزینه هر شب اقامت در هتل دیاموند قشم در بازه دو الی چهار میلیون تومان قرار دارد. این میزان، با اتاق‌های کلاس آ هتل ارم قشم برابری می‌کند!

هتل ارم قشم

با این حال، به مناسبت تابستان، کادر هیئت مدیره هتل دیاموند تخفیف‌هایی سنگینی برای اقامت در هتل خود وضع کرده‌اند. کمترین این تخفیف‌ها به مبلغ شگفت‌انگیز 88 درصد می‌رسد! سنگین‌ترین تخفیف این هتل نیز 95 درصد است. حتما از مشاهده این اعداد تعجب کرده‌اید. با احتساب این تخفیف‌ها، هزینه هر شب اقامت در هتل دیاموند قشم به بازه 200 هزار تومان الی 400 هزار تومان کاهش پیدا می‌کند. یک مبلغ عالی برای کسانی که می‌خواهند سفری باکیفیت اما ارزان داشته باشند!

چهار شب اقامت داشته باشید، شب پنجم را رایگان دریافت کنید!

در کنار هتل ارم قشم و هتل دیاموند، هتل هانی نیز به عنوان گزینه‌ای برای سفری ارزان به شمار می‌رود. تخفیف‌های این هتل، از میزان 18 درصدی آغاز می‌شوند و به سمت اعداد بیشتر پیش می‌روند. هتل هانی قشم، یک هتل چهار ستاره بسیار با کیفیت است و از نظر امکانات رفاهی و پذیرشی، کاملا نیازهای شما را برآورده خواهد کرد. هزینه هر شب اقامت در هتل هانی کیش، در حالت عادی در بازه 400 هزار تومان الی یک میلیون و 200 هزار تومان قرار دارد. با احتساب این تخفیف 18 الی 45 درصدی، هزینه اقامت جدید در بازه 300 هزار تومان الی 700 هزارتومان قرار می‌گیرد که بسیار به‌صرفه است. درصورتی که هنوز درمورد مسائلی نظیر هتل ارم قشم یا … سوالاتی دارید، با متخصصین ما در قسمت پشتیبانی تماس بگیرید و سوالات خود را با آن‌ها مطرح کنید.

پایان رپورتاژآگهی/.

این مطلب صرفاً جنبه تبلیغاتی داشته و درناتریپ هیچ مسئولیتی را در رابطه با محتوای آن نمی‌پذیرد.

 

پیام بگذارید