صفحه-تبلیغات
تبلیغات-درناتریپ-موبایل

۱،۰۰۰

بازدید کننده روزانه

۱۰،۰۰۰

بازدید صفحه روزانه

۱۰٫۵K

کاربران شبکه های اجتماعی

درنا تریپ یک رسانه آنلاین با موضوع گردشگری ایران است. هدف اصلی درنا تریپ فرهنگ سازی ، توسعه و گسترش صنعت گردشگری ایران است. درنا تریپ مرجعی متخصص و مورد اعتماد اکثریت کاربران است.درناتریپ ساختار و شرایطی را فراهم نموده است که مشتریان به بهترین صورت خدمات و محصولات خود را معرفی کنند. در همین راستا سه روش بنرهای تبلیغاتی ، رپورتاژ آگهی گردشگری و تبلیغات گردشگری در شبکه های اجتماعی را محیا نموده است. برای دریافت مشاوره و قیمت تبلیغات در ساعات اداری (۹ صبح تا ۵ بعداز ظهر) با تلفن 0248 972 0990 تماس بگیریید.

رپورتاژ آگهی گردشگری

رپورتاژ آگهی، مقاله‌ای تبلیغاتی است که همانند دیگر پست‌ها در سایت قرار می‌گیرد. در رپورتاژ آگهی گردشگری می‌توانید سرویس خود را به جامعه‌ی مخاطب درناتریپ معرفی کرده و لینک Follow به وب‌سایت خود دریافت کنید. جهت رزرو رپورتاژ آگهی گردشگری در ساعات اداری (۹ صبح تا ۵ بعداز ظهر) با تلفن‌ 0990 972 0248 تماس حاصل فرمایید.

بنر های تبلیغاتی

بنرهای تبلیغاتی در ابعاد استاندارد و در مکان مناسب و در دید مخاطب قرار دارد و بهترین بازده را برای مشتری دارد. در صورت تمایل نسبت به رزرو بنرهای تبلیغات  ابتدا موقعیت‌های مختلف را بررسی نمایید. سپس  از طریق تلفن‌ 0248 972 0990 در ساعات اداری (۹ صبح تا ۵ بعداز ظهر) تماس حاصل فرمایید.

جایگاه های تبلیغاتی صفحه پست

04
05

جایگاه های تبلیغاتی صفحه اصلی

01
02
03