تخفیف‌های ویژه هتل‌های مشهد در دهه کرامت به منظور افزایش ماندگاری زائران

رئیس جامعه حرفه‌ای هتلداران خراسان رضوی خبر داد

رئیس جامعه حرفه‌ای هتلداران خراسان رضوی از تخفیف‌های ویژه هتل‌های مشهد در دهه کرامت به منظور افزایش ماندگاری زائران خبر داد.

محمود مادرشاهیان در خصوص اقدامات جامعه هتلداران خراسان رضوی در دهه کرامت اظهار کرد: از ۲۱ تا ۳۱ اردیبهشت برای مهمانانی که خانواده‌محور هستند و برای زیارت امام رضا(ع) به مشهد مشرف می‌شوند، در صورتی که اقامت‌شان به مدت ۳ شب باشد، اقامت در شب چهارم رایگان است و در صورتی که اقامت زائران به مدت ۵ شب باشد، اقامت در شب ششم و هفتم رایگان خواهد بود.

وی افزود: همچنین در این طرح برای مهمانان خارجی ترنفسر از فرودگاه به هتل و از هتل به بیمارستان برای گردشگری سلامت رایگان خواهد بود.

رئیس جامعه حرفه‌ای هتلداران خراسان رضوی تصریح کرد: پیش‌بینی کرده‌ایم که درصد اشغال هتل‌ها در اطراف حرم مطهر در دهه کرامت به بیش از ۷۰ درصد برسد و اشغال هتل‌های مشهد در سایر هتل‌های مشهد به ۵۰ تا ۶۰ درصد برسد.

مادرشاهیان در خصوص وضعیت فعلی هتل‌های مشهد خاطرنشان کرد: در حال حاضر درصد اشغال هتل‌های اطراف حرم مطهر ۷۰ تا ۷۵ درصد است.

وی در خصوص اینکه آیا هتل‌های مشهد در این مدت افزایش نرخ خواهند داشت یا خیر، گفت: در هتل‌های مشهد در سال ۱۴۰۳ هنوز هیچ افزایش قیمتی نداشته‌ایم و هتل‌های مشهد به نرخ سال ۱۴۰۲ خدمات‌رسانی می‌کنند. این تصمیم برای افزایش ماندگاری زائران در مشهد گرفته شده است.

رئیس جامعه حرفه‌ای هتلداران خراسان رضوی افزود: تلاش ما این است تا زائران در مشهد با خیالی آسوده و بهترین خدمت‌رسانی هتل‌ها همراه باشند تا رضایت کافی از سفر خود در مشهد داشته باشند.

مادرشاهیان یادآور شد: زائرانی که به مشهد مشرف می‌شوند می‌توانند جهت راهنمایی با نماینده جامعه حرفه‌ای هتلداران به شماره‌ ۰۹۳۹۲۲۱۳۳۳۴ تماس حاصل کنند.

منبع خبرگزاری ایسنا
پیام بگذارید